watch movies online antalya böcek ilaçlama yozgat otelleri

Referanslarımız

Havalimanları

ERZİNCAN HAVALİMANI

Proje Kapsamı:

Doğu Anadolu’nun adı depremle anılan, etrafıdağlarla, içi bağlarla bezenmiş, hızla gelişen güzide şehri Erzincan, güzelliğine yakışır bir hava alanı terminal binasına kavuştu. Mekanik tesisat yapım sözleşmesi, 25 Haziran 2009 tarihinde imzalanan, özgün mimarisi, geniş iç hacimleri, konforlu ve modern teknolojisi ile herkesin beğenisini kazanan Erzincan Havaalanı binasının geçici kabulü Ocak 2011 ayında yapılarak, hizmete hazır hale getirildi.


Yapının havalandırma sistemi, toplam kapasitesi 100.000 m³/h olan, 5 adet %100 taze havalıklima santrali vasıtası ile desteklenmektedir. Binanın bölümleri, çalışma yoğunlukları ve zamanları gözetilerek, farklı santraller ile klimatize edilmiştir. Ayrıca muhtelif hacimlerin egzoz havaları, toplam 22 adet kanal tipi veya hücreli tip fanlar vasıtası ile toplam 32.500 m³/h havalandırma kapasitesi dış ortama atılmaktadır.


Atrium hacminde, tavana yükselen şartlandırılmış hava, her biri 5.500 m³/h kapasiteli 5 adet hücreli fan kullanılarak zemin kotuna yönlendirilmiştir. Atrium hacimlerini şartlandıranklima santrallerinin egzoz havaları, -7.00 kotundaki konveyor salonlarına yönlendirilerek, bu mahaller kısmen şartlandırılarak, enerji verimliliği sağlanmıştır.


Havalandırma sisteminin kurulumunda idari teknik şartnamelere uygun olarak Klas Klima firması tarafından üretilen ve üretim sürecinde DHMİ kontrol mühendisleri tarafından yerinde imalat denetimi yapılan CE ve EUROVENT belgeli, ısı geri kazanım üniteli klima santralleri ve fanları kullanılmıştır.

 

Diğer Projelerimiz

ERZİNCAN HAVALİMANI ERZİNCAN
FERİT MELEN HAVALİMANI VAN
KONYA HAVALİMANI KONYA
MARDİN HAVAALANI MARDİN
UMMAN HAVALİMANI UMMAN

BİZE ULAŞIN

  • Adres: İ.A.O.S.B. 10008 Sk. No:5 35620
    Çiğli - İZMİR
  • Email: info@klsklima.com.tr
  • Tel: 232 328 1000
  • Faks: 232 328 1080